Obrazy na płótnie :

Rozmiar Cena netto Cena brutto Dostawa Suma
30x40 cm 65,00 zł 79,95 zł + 15,00 zł brutto ( KURIER ) 94,95 zł brutto
45x60 cm 85,00 zł 104,55 zł + 15,00 zł brutto ( KURIER ) 119,55 zł brutto
60x80 cm 120,00 zł 153,75 zł + 15,00 zł brutto ( KURIER ) 168,75 zł brutto
75x100 cm 160,00 zł 196,80 zł + 15,00 zł brutto ( KURIER ) 211,80 zł brutto

 

Termin realizacji zamówienia po przesłaniu plików do druku na płótnie to 2-4 dni roboczych + czas dostawy kurierem 1-2 dni robocze.
Zamówienia można składać wysyłając plik oraz rozmiar na adres email : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zamówieniach większej ilości prosimy o kontakt mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu ustalenia ceny oraz terminu realizacji. Przy zamówienia większej ilości rabaty cenowe.

Specyfikacja : płótno rozpięte na drewnianej ramie.

 

 

Publikowane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu polskiego prawa.

Podane ceny netto (w PLN) nie zawierają podatku VAT. Obecnie obowiązująca stawka VAT : 23%

Identyfikacja wizualna

Zadbaj o wyrazistą identyfikację wizualną Twojej firmy. Przygotowanie jej będzie kluczowym momentem w walce o silną strategię utrzymania lub osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku. 

Podstawowymi elementami identyfikacji wizualnej jest : papier firmowy, wizytówki, teczki, koperty, logotyp, ...

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to nie tylko odpowiednie oznakowanie siedziby firmy, czy oznakowanie punktów sprzedaży. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp.

Projektowanie stron www i sklepów internetowych

Strona internetowa i sklep internetowy to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu internetowego jest podniesienie prestiżu firmy poprzez promowanie jej wizerunku i dostarczanie wszelkich informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów i usług.

Pozostałe usługi

Jeżeli chcesz sprawdzić pozostałą naszą ofertę zapraszamy >> tutaj <<

Jeżeli nie uwzględniliśmy czegoś w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@jaguarstudio.pl , przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie i Twojej firmy.