Plakat A3 przygotowany na potrzeby Klubu Sportowego SPARTAN z okazji seminarium z Marcinem "Różalem" Różalskim.

Plakat A2 przygotowany na otwarcie sklepu z suplementami diety - SupleExpress z Gliwic.
www.supleexpress.pl

Plakat A3 przygotowany na potrzeby Akcji Charytatywnej dla Krystiana Leśniak zorganizowanej przez Klub Sportowy SPARTAN z Knurowa

Dla SupleExpress z Gliwic wykonaliśmy ulotkę USN promującą "Face of USN 2017". Ulotka dwustronna, format A5 ( 148x210mm ), laminowanie matowe.

Ulotka A4 dot. "Punktów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej" organizowanych przez Fundację Rozwoju Lokalnego w Knurowie.

Ulotka DL. Magnifico Anna Tokarz. Agencja Reklamowa Śląsk

MAGNIFICO Anna Tokarz - Mobilny Fryzjer. Ulotka DL (99x210mm) dwustronna, laminat mat.

Identyfikacja wizualna

Zadbaj o wyrazistą identyfikację wizualną Twojej firmy. Przygotowanie jej będzie kluczowym momentem w walce o silną strategię utrzymania lub osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku. 

Podstawowymi elementami identyfikacji wizualnej jest : papier firmowy, wizytówki, teczki, koperty, logotyp, ...

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to nie tylko odpowiednie oznakowanie siedziby firmy, czy oznakowanie punktów sprzedaży. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp.

Projektowanie stron www i sklepów internetowych

Strona internetowa i sklep internetowy to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu internetowego jest podniesienie prestiżu firmy poprzez promowanie jej wizerunku i dostarczanie wszelkich informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów i usług.

Pozostałe usługi

Jeżeli chcesz sprawdzić pozostałą naszą ofertę zapraszamy >> tutaj <<

Jeżeli nie uwzględniliśmy czegoś w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@jaguarstudio.pl , przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie i Twojej firmy.