Systemy wystawiennicze - Roll-Up

Rollup 85x200, 100x200, 120x200 cm jest lekki, ponieważ profil aluminium, z którego jest wykonany jest cienki. Jego mała waga znacznie ułatwia przenoszenie. Przed uszkodzeniem podczas transportu, ochrania go pokrowiec (bez usztywnionej wkładki). Konstrukcja posiada plastikowe wykończenia. Są one zamieszczone na nakładce do zaczepienia listwy na maszcie i stopkach, zrobionych z pełnego bądź żebrowanego aluminium.

Zamów wycenę Systemu Wystawienniczego Roll-Up wraz z projektem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Identyfikacja wizualna

Zadbaj o wyrazistą identyfikację wizualną Twojej firmy. Przygotowanie jej będzie kluczowym momentem w walce o silną strategię utrzymania lub osiągnięcia wysokiej pozycji na rynku. 

Podstawowymi elementami identyfikacji wizualnej jest : papier firmowy, wizytówki, teczki, koperty, logotyp, ...

Reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna to nie tylko odpowiednie oznakowanie siedziby firmy, czy oznakowanie punktów sprzedaży. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach itp.

Projektowanie stron www i sklepów internetowych

Strona internetowa i sklep internetowy to jedno z podstawowych narzędzi marketingu interaktywnego. Zapewnia ona całodobowy przekaz i przez to jest najtańszą formą reklamy. Głównym zadaniem dobrze zaprojektowanego serwisu internetowego jest podniesienie prestiżu firmy poprzez promowanie jej wizerunku i dostarczanie wszelkich informacji na temat jej działalności i oferowanych przez nią produktów i usług.

Pozostałe usługi

Jeżeli chcesz sprawdzić pozostałą naszą ofertę zapraszamy >> tutaj <<

Jeżeli nie uwzględniliśmy czegoś w naszej ofercie zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem biuro@jaguarstudio.pl , przygotujemy indywidualną wycenę dla Ciebie i Twojej firmy.